Miks meie?

Nominete Uksekaubamaja on tegutsenud edukalt Eesti turul juba alates 1998. aastast. Viimase 14 aasta jooksul välja töötatud lahendustega on meil võimalik pakkuda klientidele mitmesuguseid võimalusi. Näiteks saab klient soovi korral ise enda uksed kujundada. Võimalik on ka tellida erimõõdus uksi, vastavalt ukseavadele ja lisaks on meil ka lai valik standardmõõdus uksi. Oleme kujundanud oma tootevaliku nii, et klient saaks mugavalt kõik uksed ja sellega seonduva ühest kohast.

Personaalne lähenemine

Meie juurest on võimalik tellida uksi vastavalt kliendi vajadusele. Kujundus, materjal, mõõdud – soovi korral on võimalus kõik elemendid ise valida. Oluline on isiklik nõustamine ning abi sobivaima ukse valimisel.

Pikaajaline kogemus

Raske on leida midagi, mida me enne teinud pole. Viimase 16 aasta jooksul oleme edukalt lõpetanud väga erinevaid projekte ning omame seeläbi kompetentsi suurte, keskmiste või väikeste projekte ellu viimisel.

Parim tehnoloogia

Usume uude tehnoloogiasse uste tootmisel. Meie ettevõte on teinud tehases järjest suuremaid investeeringuid, et tagada kõrgkvaliteet uste tootmises ning olla konkurentsivõimeline kõige nõudlikemate klientidega.

Arengule orienteeritus

Oleme arengule orienteeritud ettevõte, mis rakendab alati innovatiivseid lahendusi loodavate projektide kvaliteedi tagamisel. Töötame pidevalt selle nimel, et kliendi soovid ning vajadused efektiivselt ellu viia.

Tarnimine

Ükskõik, kui suure või väikse projektiga tegemist, uksed saabuvad õigeks ajaks ning kokkulepitud eelarve raames.

Usaldusväärne ja aus

Nominete edu nurgakiviks on usaldusväärsus ja ausus klientide ning partneritega koostööd tehes. Usume, et läbipaistvus ja avatus klientidega suhtlemisel on üks meie põhilisi konkurentsieeliseid teiste ettevõtete ees.

Tugevad partnerid

Oleme oma tegevusaja jooksul loonud tugevad sidemed Skandinaavia suurimate lukke ning uksi tootvate ettevõtetega nagu ASSA- Abloy, Yale, Euro, Jeld-Wen etc, Ryterna. See võimaldab meil pakkuda tipp-kvaliteeti turvalisuses, kujunduses ja mitmes muus elemendis kõige olulisematele partneritele - meie klientidele. Lisaks esindame erinevaid Eesti ukse- ja aknatehaseid, mistõttu saame pakkuda kõik uksed ühest kohast.

logod

Kui otsite usaldusväärset ning kindlat partnerit ja Teie ettevõte jagab sarnaseid põhimõtteid meie omadega, siis oleme avatud igakülgsele koostööle. Võtke meiega ühendust telefoni või maili teel, või veel parem, astuge läbi meie salongist.

Soovitame