window preview image

CLICK-ON MD energiasäästlik plastikaken lisatihendiga

  • Soojapidavus (Uw) alates 0,73 W/m2K
  • 2 või 3 x klaaspakett
  • 3 tihendiga profiilisüsteem

Tavapärane tarneaeg 3-4 nädalat tellimisest.

Küsi pakkumist

Profiil

CLICK-ON MD on energiasäästlik kolme tihendiga plastikakende profiilisüsteem, millega on võimalik saavutada soojapidavus alates Uw 0,72 W/m2K. Profiil on 6 kambriga ning 80mm sügavusega ja profiili sees on ka tugevduseks teraslehed.

Klaaspakett

Pakutavas klaaspakettide valikus on kahe- ja kolmekordne klaaspakett. Valida on võimalik optimaalsema ja energiasäästlikuma lahenduse vahel. Optimaalseks valikuks on standardne kahe- või kolmekordne klaaspakett ja energiasäästlikum variant on argooni ja termovaheliistuga kahe- või kolmekordne klaaspakett.

Sulused

CLICK-ON MD akendel on kasutatud Roto suluseid. Roto on saksa sulusetootja, kes pakub kvaliteetsuluseid akendele ja rõduustele. Roto sulusesüsteemid sobivad nii tavaakendele, kaarakendele kui ka erikujulistele akendele. Roto sulustel kasutatakse RotoSil Nano pinnakatte tehnoloogiat.

Transport ja paigaldus

Pakume akendele juurde ka transporti üle Eesti ja professionaalset paigaldusteenust, mis hõlmab endas nii avade eelnevat üle mõõtmist, vanade akende ära võtmist ja ka uute paigaldust. Soovi korral saame vanad aknad ise ka utiliseerida. Meie poolt pakutud paigaldustöödele kehtib 2 aastane garantii.

Koosta päring