Massiivne spoonitud siseuks SSPH (peitsitud)

Massiivne spoonitud siseuks SSPH (peitsitud)

Põltsamaa Uksetehases käsitööna valmistatud kvaliteetne naturaalnse spooniga puidust siseuks, mis tehakse täpselt Sinu mõõtude ja valitud viimistluse järgi.

Hind alates:

568.00

Hinna sisse kuulub ukseleht, 92mm tihendiga leng ja polt-hinged. Lingid ja lukustuse saab tellida vastavalt soovile.

Küsi pakkumist

Või tule tutvu näidiste ja viimistlusvõimalustega
meie müügisalongides Tallinnas või Tartus.

Tootekirjeldus

Igal aastal valmistatakse Põltsamaa Uksetehases käsitööna rohkem kui 3000 unikaalset välis- ja siseust. Siseuste puhul on fookuses kvaliteet ja iga kliendi personaalsed soovid.

Kõiki Põltsamaa Uksetehase siseuksi on võimalik personaliseerida täpselt Sinu vajadustele - pakkuda on suur valik erinevaid peitsi- ja värvitoone, uksi saab toota kuni 2400mm kõrgusega ehk täpselt Sinu mõõtudega, kasutada furnituurina peithingi ja magnetlukke, laskuvat lävepakku ja erinevaid lengisüsteeme (sisseavanevat lengi, peitlengi, seinapaksust lengi, lengilaiendeid jne).

Põltsamaa Uksetehase siseuks on 42mm paksuse ukselehega, mille sisuks on massiivne 33mm paksusega CORE puitlaastplaat. Väliskiht on kaetud 3mm paksuse kesktihedusega puitkiudplaadiga (MDF), mis on vastavalt ukse mudelile kas värvitud või spoonitud. Värvimisel kasutatakse kvaliteetset keskkonnadirektiividele vastavat veepõhist värvi. Värvitud siseuksi on võimalik toota nii sirge servaga kui ka mantelustena. Spoonitud uksi saab tellida ainul sirge servaga.

Ukse vaiksemaks sulgumiseks ning lävepaku kasutamisel ka kõrgema helipidavuse saavutamiseks on Põltsamaa Uksetehase siseuksed alati tihenditega. Leng on 92mm sügavusega viimistletud (spoonitud või värvitud) männi liimpuit. Ukseava viimistlemiseks on võimalik tellida ka sügavamat lengi (standard on 92mm) kuni 160mm või siis lengilaiendeid kuni 500mm paksusega seinale.

Siseuksi on võimalik tellida ka sisseavaneva lengiga - kui Sul näiteks kõrvuti mitu ust avaneb väljapoole (koridori poole) ja mõni uks mingil põhjusel sissepoole (toa poole), siis sisseavaneva lengiga on võimalik kõik uksed ühele joonele paigaldada ning seeläbi saavutada ühtlane visuaalne pilt.

Uksi saab tellida nii ilma lävepakkudeta kui ka lävepakkudega. Lävepakkude lahendused on järgnevad: tammest lävepakk 20mm kõrgusega (suurendab ruumidevahelist helipidavust), tammest lävepakk 10mm kõrgusega (ukselehe ja lävepaku vahele jääb 8mm ehk õhk saab ruumide vahel liikuda, eriti kui pole ruumis nt. ventilatsiooni sissepuhet, kasutatakse vannitubade ja WC-de puhul kui toa pool on nt. parkett ja teisel pool plaat, siis paigaldatakse pinnakatete ülemineku kohta), laskuv lävepakk (eeldab siledat aluspinda, kui uks on kinni, siis ukselehe seest tuleb tihend alla ja teeb ukse helipidavamaks, kui uks on lahti siis tihend ukselehe sees).

Klaasinguga siseuksel on kasutatud 4mm karastatud klaasi. Valida saab ka erinevate klaasitoonide vahel: kirgas, pronks, hall, söövitatud klaas, söövitatud hall toonklaas, söövitatud pronks toonklaas, kura kirgas, diamante kurgas, cepri kirgas, travertino kirgas.

Põltsamaa Uksetehase tooteid saab eksklusiivselt ainult Uksekaubamajast tellida.

Spetsifikatsioon

Mõõdud

Lengi laius (mm) 700 - 1000 / erimõõt
Lengi kõrgus (mm) 1900 - 2400 / erimõõt
Lengi sügavus (mm) 92 / 92 + lengil. / erimõõt
Lävepaku kõrgus (mm) 10 / 20

Detailid

Viimistlus lakk / peits / õli
Hinged polthinged / peithinged
Lukuraam 2014 / magnetlukk
Link vastavalt tellimusele
Spoon tamm / kask / saar
Spooni suund horisont. / vertikaalne
Spooni lõige tangents./ radiaalne
Klaas karastatud 4mm

Garantii / sertifikaadid

Garantii 2 aastat
Tulepüsivus -

Dokumendid / juhendid

Transport ja paigaldus

Pakume ustele juurde ka transporti üle Eesti ja professionaalset paigaldusteenust, mis hõlmab endas nii avade eelnevat üle mõõtmist, vanade uste ära võtmist ja ka uute paigaldust. Soovi korral saame vanad uksed ise ka utiliseerida. Meie poolt pakutud paigaldustöödele kehtib 2 aastane garantii.

Küsimused ja vastused

Kas seda ust saab ka oma mõõtude järgi tellida?

Jah, saab küll. Kui mõõdud on kuni 1000mm laiust ja 2100mm kõrgust (1000x2100), siis ukse hind ei muutu. Hind läheb kallimaks kui uks läheb kõrgemaks kui 2100mm. Sama ka laiusega. Maksimum kõrgus, mida selle ukse juures teha saab on 2500mm. Laiuse puhul ei ole üle 1000mm soovitatav - ukseleht läheb liiga raskeks.

Mis viimistlusega on võimalik ust tellida?

Antud mudelit on võimalik tellida nii peitsitult vastavalt peitsikataloogile või naturaalse spooniga, mis lakitakse.

Kaua garantii kehtib?

Kõikidele meie toodetele kehtib 2-aastane garantii.

Kui kiiresti ukse kätte saab?

Tarneaeg sõltub ka hooajast, tavapäraselt võib arvestada 6-8 nädalaga.

Kas tulete mõõdate ise avad enne tellimist ära?

Jah - kui olete tellinud meie poolt ka paigalduse, siis mõõtmine on hinna sees. Kui aga soovite ise paigaldada, ka siis on võimalik meid enne tellimist mõõtma kutsuda.

Kas on võimalik saada ka sügavamat lengi?

On küll, standardis on selle ukse lengi sügavuseks 100mm. Maksimaalselt saab teha 250mm. Alates 200mm pealt oleks mõistlik kaaluda juba lengilaiendeid kasutada.

Kas spooni suunda saab ka valida?

Jah, spooni saab paigutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Horisontaalse paigutuse puhul teeb see ukse hinda natuke kallimaks - küsi kindlasti üle!

Kas saab valida ka erinevate klaaside vahel?

Jah, klaasivalik on lai - alustades läbipaistvast kirkast klaasist, lõpetades mustrite ja matt klaasiga. Küsi lisa!

Küsi pakkumist