EI30 puidust tuletõkkeuks korterile TVN1-1 (sooja koridori)

EI30 puidust tuletõkkeuks korterile TVN1-1 (sooja koridori)

Põltsamaa Uksetehases valmistatud puidust EI30 tuletõkkeuks korterile, mis tehakse täpselt Sinu mõõtude ja valitud värvitooni järgi.

Hind alates:

470.00

Hinna sisse kuulub ukseleht, leng, lävepakk ja lehthinged.
Lingid ja lukustuse saab tellida vastavalt soovile.

Küsi pakkumist

Või tule tutvu näidiste ja viimistlusvõimalustega
meie müügisalongides Tallinnas või Tartus.

Tootekirjeldus

Põltsamaa Uksetehases toodetud puidust tuletõkkeuks TVN1-1 sobib paigalduseks soojade ruumide vahele ehk köetud koridoriga trepikotta. Antud mudelile on omistatud EI30 tuletõkke- ning 36 dB helipidavusesertifikaat. Värvitud uksele saab tooni valida vastavalt RAL kataloogile ning uks toodetakse täpselt selliste mõõtudega nagu vaja. NB! Maksimaalne ava mõõt saab olla 1000 x 2100.

Samuti saab uksele lisaks tellida ka uksesilma ning lisalukku.

Spetsifikatsioon

Mõõdud

Lengi välismõõt 8, 9, 10 x 21
Lengi sügavus 100 mm
Lävepakk 43mm, lakitud tamm
Erimõõt kuni 1000 x 2100 avasse

Detailid

Viimistlus värvitud
Ukseleht värvitud MDF
Tihendus kaks tihendit
Lukustus vastavalt tellimusele
Tulepidavus EI30
Klaas -
Alumiiniumleht ukses -
Ukselehe paksus 62mm
Ukse tüüp manteluks
Helipidavus 36dB

Garantii / sertifikaadid

Garantii 2 aastat

Dokumendid / juhendid

Transport ja paigaldus

Pakume ustele juurde ka transporti üle Eesti ja professionaalset paigaldusteenust, mis hõlmab endas nii avade eelnevat üle mõõtmist, vanade uste ära võtmist ja ka uute paigaldust. Soovi korral saame vanad uksed ise ka utiliseerida. Meie poolt pakutud paigaldustöödele kehtib 2 aastane garantii.

Küsimused ja vastused

Kas seda ust saab ka oma mõõtude järgi tellida?

Jah, saab küll. Kui mõõdud on kuni 1000mm laiust ja 2100mm kõrgust (1000x2100), siis ukse hind ei muutu. Hind läheb kallimaks kui uks läheb kõrgemaks kui 2100mm. Sama ka laiusega. Maksimum kõrgus, mida selle ukse juures teha saab on 2500mm. Laiuse puhul ei ole üle 1000mm soovitatav - ukseleht läheb liiga raskeks.

Mis viimistlusega on võimalik ust tellida?

Antud mudelit on võimalik tellida nii peitsitult, värvitult või õlitatult.

Kaua garantii kehtib?

Kõikidele meie toodetele kehtib 2-aastane garantii. Oluline on välja tuua, et garantii kehtib ainult juhul kui uksele ei saja otsene vihm peale. Ehk uks peab olema paigaldatud kas vähemalt ühe meetri sügavusse niši või peab ukse kohal olema vähemalt ühe meetri laiune varikatus.

Kui kiiresti ukse kätte saab?

Tarneaeg sõltub ka hooajast, tavapäraselt võib arvestada 6-8 nädalaga.

Kas seda ust saab ka avatava laiendiga?

Saab nii avatava kui ka kinnise laiendiga. Laiendi puhul tuleb juurde hinnalisa kuskil 90% ukse hinnast. Tasub küsida eraldi pakkumist selle kohta.

Kas tulete mõõdate ise avad enne tellimist ära?

Jah - kui olete tellinud meie poolt ka paigalduse, siis mõõtmine on hinna sees. Kui aga soovite ise paigaldada, ka siis on võimalik meid enne tellimist mõõtma kutsuda.

Kas on võimalik saada ka sügavamat lengi?

On küll, standardis on selle ukse lengi sügavuseks 92mm. Maksimaalselt saab teha 250mm. Alates 200mm pealt oleks mõistlik kaaluda juba lengilaiendeid kasutada.

Mis on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas. Vasaku või parema käe uks? Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega. Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Kuidas mõõta ukseava?

Tavapäraselt räägitakse kas avamõõdust või lengi välismõõdust. Enamikel juhtudel tuleks lengi välismõõdu saamiseks eemaldada ukselt piirdeliistud ning võimalusel mõõta kahe külgmise lengi välismõõdud ning kõrgus põrandast ülemise lengipuu välimise servani - nii saab lengi välismõõdu. Kui on teada avamõõt, siis lengi välismõõt on külgedelt ja ülevalt 10-20mm väiksem. Näiteks kui avamõõt on 1000mm x 2100mm, siis lengi välismõõt peaks olema 980mm x 2080mm. Vahe jäetakse montaaživahu ja kiilude jaoks.

Küsi pakkumist