window preview image

Click-On MD energiasäästlik profiil

  • Soojapidavus (Uw) alates 0,57 W/m2K
  • 2 või 3 x klaaspakett
  • 3 tihendiga innovatiivne profiilisüsteem

Tavapärane tarneaeg 2-3 nädalat tellimisest.

Küsi kohe pakkumist siit

Vastame Sulle ühe tööpäeva jooksul.

Profiil

CLICK-ON triple sealing profile system is technologically innovative system which can be successfully used for both new construction buildings and renovated buildings in order to maintain better energy efficiency rate. In this way, CLICK-ON windows with the value heat transmission coefficient equal to U=0.072W/m2k are the warmest system intended for passive houses.

Klaaspakett

Uksekaubamaja pakutav klaaspakettide valik on mitmekülgne. Meie standardne klaaspakett on kvaliteetne, sisaldades argooni ja selektiivkihti. Lai klaaspakettide valik annab igale kliendile võimalise endale parim lahendus leida. Klaaspakettide infot on võimalik leida vajutades SIIA.

Sulused

Uksekaubamaja pikk tegevusaeg ja kogemused akende tootmises on võimaldanud välja valida parimad koostööpartnerid. Et aken oleks kvaliteetne, peab temas iga element kvaliteetne olema. Plasto akendes kasutatakse kvaliteetseid MACO suluseid, mis täiustavad akent, muutes selle turvaliseks ja töökindlaks. Täpsemat infot suluste kohta leiate vajutades SIIA.

Transport ja paigaldus

Pakume akendele juurde ka transporti üle Eesti ja professionaalset paigaldusteenust, mis hõlmab endas nii avade eelnevat üle mõõtmist, vanade akende ära võtmist ja ka uute paigaldust. Soovi korral saame vanad aknad ise ka utiliseerida. Meie poolt pakutud paigaldustöödele kehtib 2 aastane garantii.

Koosta päring