show blocks helper
toggle

Materjal

toggle

Viimistlus

toggle

Tootja

toggle

Mõõt

toggle

Konfiguratsioon

toggle

Klaas

toggle

Hind

Välisuksed

Välisuksed on maja üldmulje loomisel oluline komponent. Sobiva välisukse valikuga on võimalik kujundada hea esmamulje enda kodust või töökohast. Uksekaubamaja poolt pakutavate välisuste tootmisel on silmas peetud turvalisust, koostekvaliteeti ning erilise tähelepanu all on olnud ka ukse vastupidamisfaktor erinevate välismõjutajate osas. Tootjate valikul ei ole kompromisse tehtud ning pakume ainult kvaliteetseid tootjate toodangut nagu Põltsamaa Uksetehas, Jeld-Wen jt.

STIILSED & TURVALISED VÄLISUKSED

Täiustage enda kodu või ettevõtte välimust uue välisuksega.

Esmamuljet saab jätta vaid korra ning me usume, et välisuksed ütlevad inimeste kohta nii mõndagi. Lisaks arvame, et välisuksed peaksid täiendama teie kodu või ettevõtte arhitektuuristiili. Enda kodule, ettevõttele või organisatsioonile välisukse valimine on üks olulisemaid asju, mis aitavad teie hoonel püsida turvalise, stiilse ja energiatõhusana. Uksekaubamaja pakub välisuksi, mis aitavad ideaalselt täiendada teie kodu stiili. Leiate meie tootekataloogist välisuksi oma majale ja korterile ning neid nii puidust kui metallist, lisaks tavapärastele välisustele pakume ka turvauksi, rõduuksi ja metalluksi, meie juurest leiate kõik vajaliku.

Saame oma kvaliteetsete välisustega aidata teil oma kodule anda just sellise ilme nagu see väärib. Olenemata kas te otsite lihtsalt viise oma sissekäigu täiustamiseks või soovite oma majaesise täielikult ümber kujundada, leiavad meie kataloogist endale midagi kõik. Leiate meilt uksi erinevates stiilides, värvides ja materjalides, mistõttu leiate parima ukse oma kodule või ettevõttele just meilt. Lisaks saame teid aidata ka eritellimustel valmistatud välisustega.

Uksekaubamaja on tootevalik hoolikalt valitud, lai ja võimalusterohke, et rahuldada iga kliendi soove. Küsimuste korral võtke palun meiega ühendust.

Ettevõttele või kodule uue välisukse valimine

Ettevõttele või kodule uue välisukse valimine võib olla väga põnev ülesanne! Teie esiuks on möödujate või külaliste jaoks esimene mulje, mis neile teie kodust jääb ning meile meeldib sellest mõelda kui kesksest kujunduselemendist. Aga! Oma kodule õige ukse valimine tähendab paljude erinevate teguritega arvestamist. Te ei taha ju lihtsalt meeldiva välimusega ust, sest ukse puhul on ka oluline selle kvaliteet.

Oleme teile kirja pannud mõned nõuanded, mida peale värvi ja kujunduse veel ukse ostmisel silmas pidada:

Millist tüüpi välisuks on parim?

Uue välisukse valimisel oma kodu või ettevõtte jaoks tuleb valik teha mitmete erinevate materjalide vahel. Puit võib hoonele anda klassikalise ja elegantse välimuse. Meie valikus on mitmeid puidutüüpe ja -stiile ning lisaks võite ka valida oma uksele filigraanseid detaile, mis lisavad sellele stiili ja kindlustavad, et teie uks paistab teiste seas kaugelt silma!

Teras on puitustele hea alternatiiv, pakkudes samu stiilielemente, aga seda madalama hinna eest! Terasuksed on vastupidavad ja energiatõhusad, mis on suur energiasääst.

Välisuste vastupidavus

Võtke oma uue välisukse valimisel arvesse ka enda elukeskkonda. Kas teie kodu peab vastu pidama nii krõbedale pakasele kui ka tulikuumale suvele? Tahate oma valiku teha selliselt, et see ilmaoludele vastu peaks. Lisaks tuleb valida ka uks, mis on teile sobiliku soojustusega. See säästab teile raha ka kõige ekstreemsemates ilmaoludes.

Kas minu uks peab vastu sissetungijatele?

Olenemata millise ukse te valite, peaks see vastu pidama sissetungijatele. Teie välisuks peab korrektselt toimima ja pakkuma varguste vältimiseks piisavat kaitset.

Välisuks ilmestab teie maja

Loomulikult soovite, et kõigile teie lävepakku ületavatele külalistele teie kodust kaunis mulje jääks. Valige endale uksekujundus, mis täiendab teie kodu kujundust. See annab teie majale palju puhtama ilme. Samas ei tohi ära unustada enda isiklikku stiili. Kuna peate seda ust vaatama mitmeid aastaid, võtke selle valimisel endale aega ning otsustage, millist stiili te kõige rohkem armastate! Või veelgi parem, valige eritellimusel välisuks, mis täidab kõik teie stiilinõuded.