Uksekaubamaja Tellija meelespea

19.04.2022

Meil on hea meel, et usaldasite meid oma uksi tootma!  Saadame Teile selle info eesmärgiga, et tellimis- ja paigaldusprotsess kulgeks Teie jaoks sujuvalt.

Tarne- ja maksetingimused

 1. Tarneaega arvestatakse Tellija ettemaksu tasumise ning tellimusega seotud mõõtude, toonide jms. detailide kinnitamise kuupäevast Tellija poolt.
 2. Kui ettemaksu tasumine või tellimusega seotud detailide kinnitamine viibib, siis liigub tarneaeg vastavalt 1 nädala võrra edasi kuni Tellijapoolse kinnituseni. Pärast seda täpsustab meiepoolne müügikonsultant uue tarneaja.
 3. Kui tellitud uksed on valmis, aga ehitusfront ei ole veel vastavas järgus või Tellijal ei ole veel uksi vaja, siis väljastatakse meiepoolt 2. osamakse arve vastavalt tellimuse valmimise tähtajale.
 4. Tellimust on võimalik tasuta Uksekaubamaja laos ladustada kuni 14 päeva Tellimuse Kinnituses välja toodud tarnekuupäevast. Pärast seda on ladustamine tasuline 3,00 EUR + km / alus / ööpäev (ühele alusele paigaldatakse 1-10 ust).

Paigaldustööd

 1. Siseuste paigaldustööde ajaks peavad põrandad olema valmis (ja loodis), uksed paigaldatakse põranda peale (mitte õhku).
 2. Põrandad peavad olema kaetud ehituspapiga kliendi poolt, et kaitsta põrandat võimalike vigastuste eest. Paigaldajad põrandaid eraldi kattematerjaliga ei kata.
 3. Siseuste paigaldustööde ajaks peavad olema seinad krohvitud, pahteldatud ning lõplikult viimistletud ning liigniiskus hoonest väljas.
 4. Kui seinad on loodist väljas, siis Paigaldaja teavitab sellest Tellijat ning edasine lepitakse kokku Müügikonsultandiga (kas ja kuidas uksed paigaldatakse).
 5. Uksepiirdeliistud paigaldatakse lengi külge naelaga (mitte liimiga) ning kui seinad on loodist väljas, siis võivad liistud seinast eemale jääda. Sellise olukorra ilmnemisel teavitab Paigaldaja sellest Tellijat ning otsustakse edasine tegevuskäik.
 6. Garantii ei kehti ustele ja paigaldustööle, kui Tellija soovil paigaldatakse uksed loodist välja (näiteks seina järgi).
 7. Kui ülalkirjeldatud tingimused ei ole täidetud, siis on meil õigus lükata paigaldustöid edasi vastavalt paigaldusgraafikule ning rakendub uue väljasõidutasu. Meie eesmärk on pakkuda kauakestvat ja kvaliteetset teenust, selleks on vajalik teatud eeltingimuste täitmine.
 8. Tellija antud mõõtude puhul vastutab toodete sobivuse eest avasse Tellija. Kui mõõtmine teostatakse meiepoolt, siis vastutab Uksekaubamaja.
 9. Soovituslik oleks välis- ja siseuste paigaldus planeerida võimalikult ehituse lõppu, et uksed viga ei saaks.
 10. Kõik lisatööd lepitakse Tellijaga enne tööde teostamist kokku.

Tooted

 1. Juhime tähelepanu, et sisseavaneva siseukse puhul tuleb ukseleht välissseinaga tasa ning põrandamaterjali katkestuse koht ei pruugi tulla õigesse kohta, kui korruseplaanidel pole arvestatud sisseavaneva lengisüsteemiga. Küsi selle kohta müügikonsultandilt üle, kui Su tellimuses on sisseavanevad siseuksed.
 2. Looduses ei esine kahte samasugust puud – naturaalse spooni puhul võib spooni muster ja toon isegi sama partii lõikes erineneda.
 3. Välisuste puhul on oluline, et uks oleks otsese vihma eest kaitstud – ukse kohal peab olema minimaalselt 1m sügavusega varikatus, kui seda ei ole, siis garantii ei kehti.
 4. Lengilaienditega uste puhul on lävepakk lengilaiune ja lengi sügavus (seega ka lävepaku) on 92mm.