PVC- ja alumiiniumaknad

Siseruumide ja välisilma vahelise barjäärina on ustel ja akendel iga hoone juures täita oluline roll nii turvalisuse, soojustuse, mürareguleerimise kui ka kodu üldise ilme mõttes. Praegusel ajal on uksi-aknaid võimalik valmistada vastavalt teie isiklikele vajadustele ja eelistustele kas puidust, PVC-st, alumiiniumist või kõigi materjalide kombinatsioonist. Näiteks kui teie jaoks on olulised just energiatõhusus ja turvalisus, aitame teil leida sobiliku lahenduse, mis tagab mõlema näitaja suurepärase kvaliteedi.

Ka värvide osas ulatuvad praegused valikud tunduvalt kaugemale klassikalisest valgest ja pruunist. Tänu RAL-värvikaardi laiale valikule ja erinevatele mustritele saab ka PVC-aknad panna kiirgama puidu soojust. Nõnda peegeldavad aknad ja uksed omaniku maitset, täites samal ajal ka ehituslikke eesmärke.

Lisaks aknaraamile on akna tõhususe vaatepunktist oluline ka klaas, mis peab korraga tagama nii soojusisolatsiooni, mürasummutuse kui turvalisuse.

Lihtsa valikuga saate määrata kindlaks toote asukohast sõltuvad erinõuded. Näiteks turvaklaas aitab vähendada akna purunemisel tekkivatest kildudest tulenevat ohtu, andes samas ka lisakaitse sissetungimise eest. Eritootena valmistatud funktsionaalsed klaasid, nagu ühekordne turvaklaas või lamineeritud turvaklaas, toimivad ka tuletõketena. Seda siis peamiselt alumiiniumakende puhul.

Meie pakutavad aknad ja uksed valmistatakse tänapäevaseid tootmismeetodeid kasutades ning valikust leiate hulgaliselt funktsionaalseid ja erilahendusena valmistatud tooteid. Meie koostöö tunnustatud Poola tootjatega, nagu Aluprof, tagab nii materjalide kui tootmise kõrge taseme.

Meie lai lisade valik (mustrid, kaunistused, soojustus ja muu) katab kogu protsessi alates koostest kuni paigalduseni, mis tähendab, et saame alati arvestada teie individuaalsete vajaduste ja nõuetega.