Pühendunud aastast 1998.

Uksekaubamaja on tegutsenud edukalt Eesti turul juba alates 1998. aastast. Viimase 19 aasta jooksul välja töötatud lahendustega on meil võimalik pakkuda klientidele mitmesuguseid võimalusi. Näiteks saab klient soovi korral ise enda uksed kujundada. Võimalik on ka tellida erimõõdus uksi, vastavalt ukseavadele ja lisaks on meil ka lai valik standardmõõdus uksi. Oleme kujundanud oma tootevaliku nii, et klient saaks mugavalt kõik uksed ja sellega seonduva ühest kohast.

 • Personaalne lähenemine

  Meie juurest on võimalik tellida uksi vastavalt kliendi vajadusele. Kujundus, materjal, mõõdud – soovi korral on võimalus kõik elemendid ise valida. Oluline on isiklik nõustamine ning abi sobivaima ukse valimisel.

 • Pikaajaline kogemus

  Raske on leida midagi, mida me enne teinud pole. Viimase 16 aasta jooksul oleme edukalt lõpetanud väga erinevaid projekte ning omame seeläbi kompetentsi suurte, keskmiste või väikeste projekte ellu viimisel.

 • Arengule orienteeritus

  Oleme arengule orienteeritud ettevõte, mis rakendab alati innovatiivseid lahendusi loodavate projektide kvaliteedi tagamisel. Töötame pidevalt selle nimel, et kliendi soovid ning vajadused efektiivselt ellu viia.

 • Usaldusväärne ja aus

  Usume, et meie edu nurgakiviks on usaldusväärsus ja ausus klientide ning partneritega koostööd tehes. Usume, et läbipaistvus ja avatus klientidega suhtlemisel on üks meie põhilisi konkurentsieeliseid teiste ettevõtete ees.

Leia õiged uksed

Aastakümnete pikkune kogemus väiksemate- ja suuremate projektidega Eestis ja kaugemal
võimaldab meil garanteerida, et ettevõetud projektid saavad viidud ellu õigeaegselt ja korrektselt.