window preview image

Energiasäästlik plastikaken

  • Soojapidavus (Uw) alates 0,78 W/m2K
  • Kuni 48mm laiusega 3 x klaaspakett
  • 3 tihendiga profiilisüsteem

Tavapärane tarneaeg 3-4 nädalat tellimisest.

Küsi pakkumist

Profiil

Premium on energiasäästlik kolmekordse klaaspaketi ja kolme tihendiga plastikakende profiilisüsteem, millega on võimalik saavutada soojapidavus alates Uw 0,78 W/m2K. Profiil on 6 kambriga ning 80mm sügavusega. Antud profiilisüsteemi on võimalik tellida mitmetes erinevates värvitoonides ning ideaalse tekstuuriga puitimitatsiooniga.

 

Valida saab kahe erineva klaasiliistu vahel: tavaline ning veeninaga klaasiliist.

Klaaspakett

Pakutavas klaaspakettide valikus on kahte erinevat kolmekordset klaaspaketti. Valida on võimalik optimaalsema ja energiasäästlikuma lahenduse vahel. Optimaalseks valikuks on standardne kolmekordne klaaspakett ja energiasäästlikum variant on argooni ja termovaheliistuga kolmekordne klaaspakett.

Sulused

Premium akendel on kasutatud kvaliteetseid MACO suluseid. MACO on Austria sulusetootja, kes pakub kvaliteetsuluseid akendele ja rõduustele. MACO sulusesüsteemid sobivad nii tavaakendele, kaarakendele kui ka erikujulistele akendele.

          

Transport ja paigaldus

Pakume akendele juurde ka transporti üle Eesti ja professionaalset paigaldusteenust, mis hõlmab endas nii avade eelnevat üle mõõtmist, vanade akende ära võtmist ja ka uute paigaldust. Soovi korral saame vanad aknad ise ka utiliseerida. Meie poolt pakutud paigaldustöödele kehtib 2 aastane garantii.

Koosta päring