Craft 101

Craft 101

  • Elegantne ja tugev massiivuks
  • Tugev ehitus ja kvaliteetne ehitus
  • Transport ja paigaldus üle Eesti
Hind alates:

294.00 

Hinna sisse kuulub ukseleht, 92mm ilma tihendita ukseleng 602 ja lukuraam. Lingid, lävepakk ja piirdeliistud vastavalt tellimusele.

Tarneaeg 2 nädalat.

Küsi pakkumist

Või tule tutvu näidiste ja viimistlusvõimalustega
meie müügisalongides Tallinnas või Tartus.

Spetsifikatsioon

Mõõdud

Sobib avale 7, 8, 9, 10 x 21
Lävepakk võimalik juurde tellida
Lengisügavus 68 või 92 mm

Detailid

Viimistlus värvitud
Klaas -
Hinged FT65
Värvitoon vaikimisi valge NCS S 0502-Y
Sisu massiivtäidis
Lukuraam 2014

Garantii / sertifikaadid

Garantii 2 aastat
Sertifikaat CE-märgis

Dokumendid / juhendid

Transport ja paigaldus

Pakume ustele juurde ka transporti üle Eesti ja professionaalset paigaldusteenust, mis hõlmab endas nii avade eelnevat üle mõõtmist, vanade uste ära võtmist ja ka uute paigaldust. Soovi korral saame vanad uksed ise ka utiliseerida. Meie poolt pakutud paigaldustöödele kehtib 2 aastane garantii.

Küsimused ja vastused

Kas seda ust saab ka oma mõõtude järgi tellida?

Ei saa, tegemist on standardmõõdus tootega. Saadaolevad mõõdud on välja toodud ülal, detailide sektsioonis. Kui antud mudel siiski meeldib, kuid mõõdud ei sobi, siis võtke ühendust sellegipoolest, leiame lahenduse.

Mis viimistlusega on võimalik ust tellida?

Kõik viimistlusvõimalused on välja toodud ukse allolevas sektsioonis. Jeld-weni välisustel on tavaliselt vaikimisi värv ning etteantud värvid, mille vahel valida saab. Üldjuhul lisandub teise tooni valimisel uksele hinnalisa.

Kaua garantii kehtib?

Kõikidele meie toodetele kehtib 2-aastane garantii. Oluline on välja tuua, et garantii kehtib ainult juhul kui uksele ei saja otsene vihm peale. Ehk uks peab olema paigaldatud kas vähemalt ühe meetri sügavusse niši või peab ukse kohal olema vähemalt ühe meetri laiune varikatus.

Kui kiiresti ukse kätte saab?

Tarneaeg sõltub ka hooajast, tavapäraselt võib arvestada 6-8 nädalaga.

Kas tulete mõõdate ise avad enne tellimist ära?

Jah - kui olete tellinud meie poolt ka paigalduse, siis mõõtmine on hinna sees. Kui aga soovite ise paigaldada, ka siis on võimalik meid enne tellimist mõõtma kutsuda.

Kas on võimalik saada ka sügavamat lengi?

Ei ole.

Mis on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas. Vasaku või parema käe uks? Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega. Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Küsi pakkumist